Uitslagen 2017
Klasse evenement Nieuwkoop
Gouwe Ouwe Rotterdam
Gouwe Ouwe Rotterdam
German Open Steinhude
Engelse kampioenschappen Wells
Vrijbuiterweekend
Portugese kampioenschappen Aveiro
Europese kampioenschappen Akersloot
Klasse evenement Kinselmeer
Klasse evenement Nieuwkoop 29-30 April 2017
Pl     Zeil     Stuurman              Bemanning         Boot           Punten       R1       R2       R3
     1 NED 128  Patrick Van Raalte    Jeroen Kool       Spotvogel           7        4        1        2
     2 NED 9    Bart/lliza Kraan      Liza/bart Kraan   Mug                10        2        4        4
     3 NED 118  Peter Jonker          Peter Verkerk     Zwaardvis          11        6        2        3
     4 NED 14   Daan Versteeg         Marcel Verlaan    Jan Van Galen      14        1       12        1
     5 NED 55   Arie Van Vliet        Pieter Schoonaard Brandaris          15        3        3        9
     6 NED 181  Frank Steeneken       Jitze Hazendonk   Geep               18        5        5        8
     7 NED 112  Olaf Van Veen         Floris Licht      Tyche              22        9        7        6
     8 NED 94   Derk Jan Konijnenberg Louis Capelle     Witwiek            25       11        9        5
     9 NED 160  Flip Koome            Lotte Koome       Bliek              26        7        6      DNF
    10 NED 123  Eric Payens           Daan Payens       Saint              27       10       10        7
    11 NED 174  Bart Versteeg         Hans Kok          Donderstien        29        8        8      DNF
    12 NED 80   Aat Kool              Joost De Rooy     Mariandel          37      DNF       11      DNF


Gouwe Ouwe Rotterdam 6-7 Mei 2017
No Zeil  Naam                Punten  R1  R2  R3  R4
1   119  Tom Weller             7,0   3   1   1   2
2    14  Daan versteeg          8,0   1   3   3   1
3   118  peter Jonker          11,0   2   4   2   3
4   135  Dennis van Vliet      14,0   4   2   4   4
5    94  Derk Jan Konijnenberg 20,0   5   5   5   5
6    80  Aat Kool              27,0 dns ret dns   6

NK Vinkeveen 26-28 Mei 2017

German Open Steinhude 10-11 Juni 2017
 Platz   Segel-Nr.Steuermann          Vorschoter           1.WF    2.WF    3.WF    4.WF    5.WF   Punkte
   1     NED-119  Thomas Weller         Jeroen van Veen       3       1       2       1       -9          7
   2     NED-14   Daan Versteeg         Floris Licht          1       2       1       3      -10          7
   3     NED-181  Frank Steeneken       Jitze Hazendonk       2       3       5       2       -7         12
   4     NED-123  Eric Payens           Daan Payens           4       7       3      -13      1          15
   5     NED-118  Peter Jonker          Peter Verkerk        -5       5       4       4       5          18
   6     NED-13   Adri Vosselmann       Wim Borrias          -7       4       7       5       3          19
   7     GER-122  Uwe Peters            Günter Daubenmerkl    9      -13      8       6       2          25
   8     GER-258  Ralf Bussing          Janna Bussing         6       8       9      -10      4          27
   9     NED-55   Arie van Vliet        Pieter Schoonaard     8       6       6      -12      8          28
   10    NED-94   Derk Jan Konijnenberg Jan van Duuren        11     -12      10      7       6          34
   11    GER-369  Sascha Paruschke      Tobias Ross           10      9      -12      11      11         41
   12    NED-138  Peter van Dorst       Jaimie van Dorst      12      11     -13      8       12         43
   13    GER-215  Norbert F. Steiner    Wolfgang Frank       -13      10      11      9       13         43


Engelse kampioenschappen Wells 16-18 Juni 2017
  Pos    Sail No             Helm                      Crew             R1      R2      R3      R4      R5      R6     Pts
  1st     NED 8        Jan Pieter Braam          Jeroen Liesveld        ?4      3       1       1       1       3       9
  2nd    NED 135       Dennis Van Vliet         Partick Van Raalte      2       1       3       2       ?5      4       12
  3rd    GBR 125          Will Gibbs               Chris Gibbs          3       5       2       3       3     (BFD)     16
  4th     NED 14         Daan Versteeg             Patrick Neal         1       2       7       7      ?10      2       19
  5th    GBR 135          Martin Read              Imogen Gibbs         6       4       10      5       7     (BFD)     32
  6th    GBR 132          Mark Elson              Alastair Drew         11      7      ?12      10      4       5       37
  7th     NED 15          Piet Kraan              Ton Van Berkel        7       8       15      6       6     (BFD)     42
  8th    NED 118         Peter Jonker             Peter Verkerk         12      10      11      9       2     (BFD)     44
  9th    GBR 134          Will Adams                Tim Adams           8       9       14      4      ?20      11      46
  10th   GBR 118          Simon Neale            Harvey Gunhouse      (RET)     13      6       15      12      6       52
  11th    GBR 12         Bob Bradshaw             Charlie Orton       (RET)     6       13      16      8       9       52
  12th    GBR 69           Rob Wynne               Sally Wynne          13      14     ?16      14      9       8       58
  13th   GBR 128          Alex Smith              Paul Beachell       (RET)     12      9       12      17      10      60
  14th    GBR 16       Andrew Cracknell           Justine Sykes       (RET)     17      4       21      18      1       61
  15th    GBR 47          Chris Hardy            Kieron Scillitoe       10      11      17      17     ?19      7       62
  16th   GBR 111           Tim Ashby            Charlie Borthwick       14      18     ?20      11      16      12      71
  17th   GBR 133          Paul Goakes           William Fillingham    (RET)     16      8       13      14     BFD      74
  18th   NED 226       Richard Mulderij           Alastair Ogle         5     (RET)     18      18      11     BFD      75
  19th    GBR 2          Ben Cracknell           Jacob Cracknell        9       15      21      20      15    (BFD)     80
  20th   GER 122          Uwe Peters            Gunter Daubenmerkl    (DNS)    DNS      19      8       13     RET      86
  21st    GBR 77           Tim Gibbs                Tom Gibbs         (DNC)    DNC      5       19     RET     BFD      93
  22nd    GBR 79         Philip Jones               Martin Few        (DNC)    DNC     RET     RET     DNC     DNC     115



Vrijbuiterweekend 1-2 Juli 2017
Uitslag Sharpie

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 119 Tom Weller, Jeroen van Veen, wva vinkeveen abcoude 6,0 2 2 1 1
2 14 Daan Versteeg, Marcel Verlaan, WV Vinkeveen-Abcoude 6,0 1 1 2 2
3 55 Pieter Schoonaard, Arie van Vliet, WVA 13,0 3 4 3 3
4 118 Peter Jonker, Peter Verkerk, ZWVU 15,0 4 3 4 4
5 80 Aat Kool, Joost de Rooy, GWV De Vrijbuiter 22,0 5 6 6 5
6 123 Eric Payens, Daan Payens, WVA 23,0 6 5 5 dnc
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.097
Copyright 1986 - 2016, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Portugese kampioenschappen 8-9 Juli 2017
No Zeil Naam                                       R1  R2  R3  R4  R5  R6  Tot
1   55  Nelson Machado, Pedro Gomez                 1   1   2   1   2   3    7
2   56  Francisco Calao, Manuel Calao               3   2   4   2   3   1   11
3   27  Derk Jan Konijnenberg, Jorik Konijnenberg   2   4   3   3   1   4   13
4   22  Manuel Lopes, Rafael Lopes                  4   3   1   4   4   2   14
5   57  Antonio Martins Pereira, Vasco Labrincha    5   5   5 dns dns dns   27
6   15  Paulo Matos, Mario Oliveira                 6   6   6 dns dns dns   30

Europese kampioenschappen Akersloot 29 juli-4 Augustus 2017
Uitslag Sharpie
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

 No     Zeilno  Naam                                                               Punten   1   2   3   4   5   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 NED    128  Patrick van Raalte, Jeroen Kool                          Spotvogel   10,0   3   2   2   3   1   2
  2 GBR    125  Chris Gibbs, Tim Gibbs                                   Windspiel   12,0   1   1   7   8   2   1
  3 NED     14  Daan Versteeg, Marcel Verlaan                          All Weather   17,0   6   7   1   2   4   4
  4 NED    135  Dennis van Vliet, Ben Kloos                           Krek Wak Wou   22,0   2   5   6   6   7   3
  5 NED    119  Tom Weller, Jeroen van Veen                            Doordrijver   22,0   5   6   3   5   3   7
  6 NED      8  Jan Pieter Braam, Jorik Konijnenberg                         Bries   25,0   9   3   5   1   8   8
  7 GBR     12  James Case, Charlie Orton                               Rock-a-bye   35,0  10   4  10  12   5   6
  8 NED     49  Joost van den Hondel, Mark van den Hondel                    Snark   37,0  11   8   4   4  18  10
  9 NED    181  Frank Steeneken, Jaap van Vliet                               Geep   46,0   7  10  17   7  10  12
 10 NED    118  Peter Jonker, Peter Verkerk                              Zwaardvis   57,0  22  15  13   9  11   9
 11 NED     55  Arie van Vliet, Pieter Schoonaard                        Brandaris   58,0  15  12 ocs  11  15   5
 12 NED    226  Richard Mulderij, Alastair Ogle                               Fuut   58,0   8  14   8  17  21  11
 13 GER    369  Christian Fischer, Tobias Ross                                Argo   66,0  12  11  20  14   9  20
 14 NED     94  Derk Jan Konijnenberg, Patrick Neal                        Witwiek   73,0  16  13  11  16  19  17
 15 NED    174  Bart Versteeg, Jan Willem van den Berkhof              Donderstien   85,0  17  24  15  15  24  14
 16 GBR    135  Martin Read, Imogen Gibbs                                 Poelsnip   86,0  25  18  12  10  23  23
 17 NED    160  Flip Koome, Lotte Koome                                      Bliek   86,0  14 dnf  19  23  12  18
 18 NED     76  Aat Kool, Mathijs Leenheer                               Lightning   88,0   4   9 ocs  37  25  13
 19 GBR     77  Will Gibbs, Bob Bradshaw                            Maid Of Arnhem   99,0  19  19  29  19  13 dnf
 20 NED    123  Eric Payens, Daan Payens                                     Saint  100,0  29  23  14  20  14 dnc
 21 POR     51  Nelson Machado, Pedro Gomez                               Praiamar  106,0  28  31  23  18  22  15
 22 GBR    128  Alex Smith, Paul Beachell                                  Capella  107,0  27  25   9  30  16 dnf
 23 NED    141  Huib Schoonhoven, Karen Kuiper                            Albatros  113,0  32  17  18  29  17 dnf
 24 GBR     16  Andrew Cracknell, Justine Sykes                            Titania  114,0  30  21  16  27  26  24
 25 NED    138  Peter van Dorst, Leslie Visser                             Mustang  115,0  21  26  34  13  33  22
 26 GBR     69  Robert Wynne, Sally Wynne                               Adventurer  120,0  24  30  22  25  30  19
 27 NED     13  Jan Woertman, Roy Woertman                               WOLVENEST  129,0  13  16  30  38  32 dnf
 28 GBR    127  Adam Anthony, Josh Anthony                                 Skybird  132,0  18  22 ocs ocs   6 dnc
 29 POR     44  Bernardo Cálao, António Oliveira                          Atrasado  141,0  26 dnc  37  28  29  21
 30 GBR    111  Tim Ashby, Martin Few                               Southern Cross  142,0  31  27  25  39  20 dnf
 31 GBR     92  Dick Pratt, Anne Rehill                                   Garganey  143,0  23  29  26  22 dnc dnc
 32 NED     54  Piet van Dijk, Klara van Dijk                             Esi Tesi  145,0  41  20  27  21  36 dnc
 33 GER    215  Norbert F. Steiner, Wolfgang Frank                            Nowo  149,0  36  33  21  32  27 dnc
 34 NED    219  Charles Mittelmeijer, Sander Mittelmeijer                Flittchen  149,0  38 dsq  28  24  34  25
 35 GBR      2  Ben Cracknell, Jacob Cracknell                                Tela  153,0  37  28  36  36  39  16
 36 NED    129  Doke Schoonhoven, Emma Schoonhoven                            Brak  153,0  33  32  31  26  31 dns
 37 GER    122  Uwe Peters, Günter Daubenmerkl                            Very Old  161,0  39  36  24  34  28 dns
 38 GBR      8  Manuel Lopes, Rafael Lopes                                  Bilhas  172,0  34  35  33  33  37 dnf
 39 NED     41  Cees van Dijk, Elly van Dijk                                 Aloha  179,0  35 dnc  35  31  35 dnf
 40 NED    108  Carlos Alfonso Alves Andrade, Jorge Filipe Almeida Andrade   Tramp  179,0  40  34  32  35  38 dnf
 41 GBR     15  Chris Hardy, Kieron Scillitoe                         Flying Cloud  192,0  20 dnf dnc dnc dnc dnc
 42 GBR    124  Andrew Graham, Helen Graham                                    Ula  207,0 dns dnc  38  40 dnc dnc

Klasse evenement kinselmeer 9-10 Sept 2017
No      Zeil     Naam                                         Boot      Punten       R1       R2       R3       R4       R5      R6
 1     119 Tom Weller, Jeroen van Veen                  Doordrijver          7        1        2        2        1        3       1
 2     128 Patrick van Raalte, Martijn/Daan             Spotvogel            7        2        1        1        4        1       2
 3     135 Dennis van Vliet, Jamie van Dorst            Krek Wak Wou        21        7        7        3        2        2     dnf
 4      76 Aat Kool, Joost de Rooy                      Lightning           25        3        8        7        6        6       3
 5     160 Flip Koome, Lotte Koome                      Bliek               29        5        6        6        7        5     dnf
 6     118 Peter Jonker, Peter Verkerk                  Zwaardvis           31       10       10        4        3        4     dnf
 7     181 Frank Steeneken, Frans Verkaik               Geep                33        9        3        5        5      dnf     dns
 8     174 Bart Versteeg, Edo Huber                     Donderstien         36        4        4        9        8      dnf     dns
 9     123 Eric Payens, Daan Payens                     Saint               37        8        5        8        9        7     dns
 10     94 Derk Jan Konijnenberg, Louis Capelle         Witwiek             43        6        9       10       10        8     dns