Uitslagen 2019
Klasse evenement Nieuwkoop
Klasse evenement Kinselmeer
NK Sprint Vinkeveen
German Open Steinhude
Klasse evenement Gouda
Europese kampioenschappen Engeland Itchenor
Klasse evenement Spiegelplas
NK Harderwijk
Snert weekend Vinkeveen
Klasse evenement Nieuwkoop 13-14 April 2019
No Zeil Naam                                               R1   R2   R3   R4   R5   R6  Punten
1  128 Patrick Van Raalte / Jeroen Kool                     1    1    1    3    1    4     7
2  135 Dennis Van Vliet / ?                                 2    3    2    2    6    2    11
3  119 Tom Weller / Jeroen Van Veen                         4    4    3    1    2    5    14
4   55 Arie Van Vliet / Pieter Schoonaard                   3    2    4    6    5    6    20
5  118 Peter Jonker / Peter Verkerk                         5    5    5    4    3    3    20
6  132 Bart Kraan / Aat Kool                                6    6    6    5    4    1    22

Klasse evenement Kinselmeer 11-12 Mei 2019
Uitslag Sharpie

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 14 Daan Versteeg, Arnold Mulderij
Jan van Galen
12,0 1 1 1 1 (4) 4 1 3
2 119 Tom Weller, Jeroen van Veen
Doordrijver
14,0 2 (5) 2 2 3 1 2 2
3 128 Patrick van Raalte, Jeroen Kool
Spotvogel
17,0 3 2 3 (dns) 2 3 3 1
4 132 Bart Kraan, Aat Kool
Rhinghorn
29,0 4 3 4 3 5 (7) 6 4
5 15 Job Volwater, Ton van Berkel
All weather
35,0 (dnf) 4 6 dns 1 2 4 6
6 55 Arie van Vliet, Pieter Schoonaard
Brandaris
37,0 5 6 5 (dns) 6 5 5 5
7 123 Eric Payens, Boudewijn Payens
Saint
50,0 (9) 8 7 4 9 6 8 8
8 94 Derk Jan Konijnenberg, Chris vd Doel / Cedric Rouw
Witwiek
51,0 7 7 8 5 8 (10) 7 9
9 174 Bart Versteeg, Edo Huber
Donderstien
60,0 8 9 (dns) dns 7 8 9 7
10 9 Kik van Swol Jr, Loes van Swol
Mug
71,0 6 10 (dns) dns 10 9 dns dns
11 118 Peter Jonker, Peter Verkerk
Zwaardvis
84,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2019, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl



NK Sprint 2019 Vinkeveen 25-26 Mei 2019

German Open Steinhude 15-16 Juni 2019
Pl Segel   Steuermann           Club Vorschoter Club          1.WF 2.WF 3.WF 4.WF Punkte RLPkt.
1 GER-377  Klaus Eisenblaetter  SCOe Sven Ove Baumgartner SCOe  (3)   2    1    1   4,00 0,00
2 NED-14   Daan Versteeg        WVA  Floris Licht         WVA    1    3    3   (6)  7,00 0,00
3 NED-128  Patrick van Raalte        Jeroen Kool                 2   (4)   4    2   8,00 0,00
4 NED-181  Frank Steeneken      WVA  Jaap van Vliet       WVA    4    1   (5)   5  10,00 0,00
5 NED-119  Thomas Weller        WVA  Jeroen Van Veen            (5)   5    2    3  10,00 0,00
6 NED-135  Dennis van Vliet     WVA  Arnold De Groot             6    6    7 (DNC) 19,00 0,00
7 NED-123  Eric Payens          WVA  Jaimie van Dorst     WVA    7    7    6   (9) 20,00 0,00
8 NED-160  Flip Koome                Lotte Koome                 8    8   (9)   7  23,00 0,00
9 GER-258  Rüdiger Bussing      BSV  Axel Busch           BSV (DNC)   9    8   11  28,00 0,00
10 NED-55  Arie van Vliet       WVA  Jos Voorby           WVA (DNF) DNC  DNC    4  36,00 0,00
11 GER-369 Sascha Paruschke     SGH  Tobias Ross          SGH    9 (DNC) DNC   13  38,00 0,00
12 GER-122 Uwe Peters           TSVS Florian Bechly           (DNF) DNC  DNC    8  40,00 0,00
13 GER-20 Christian Fischer     SSV  Angela Haescher      SSV (DNF) DNC  DNC   10  42,00 0,00
14 GER-215 Norbert F. Steiner   HSC  Wolfgang Frank       HSC (DNF) DNC  DNC   12  44,00 0,00
15 NED-94 Derk Jan Konijnenberg WVV  Jan van Duuren           (DNC) DNC  DNC   14  46,00 0,00



Klasse evenement Gouda 13-14 Juli 2019

EK Itchenor Engeland 19-23 Augustus 2019
  Rank  Competitor Informat   R1      R2      R3      R4      R5      R6      R7      R8      R9     R10    Gross    Net
   1    Sail #: GBR 125       1       1       2      -13      -8      2       1       2       5       1       36      15
        Boat: Windspiel
        Helm: Chris Gibbs
        Crew: Tim Gibbs
   2    Sail #: NED 14        2       3       3       2       -4      1       2       4       -8      3       32      20
        Boat: Jan van Galen
        Helm: Daan Versteeg
        Crew: Arnold Mulderij
   3    Sail #: GER 377       3       2       5       4       -7      4       3       -8      4       6       46      31
        Boat: Bunyip
        Helm: Klaus Eisenblaetter
        Crew: Sven Ove Baumgartner
   4    Sail #: NED 119       6      -12      11      3       2       7       5       3       1      -18      68      38
        Boat: Doordrijver
        Helm: Tom Weller
        Crew: Jeroen van Veen
   5    Sail #: NED 128       4       4       7       -9      9       6       6    (41DNF)    3       2       91      41
        Boat: Spotvogel
        Helm: Patrick van Raalte
        Crew: Jeroen Kool
   6    Sail #: NED 15        7      -10      4       8       5       5       4       6       9      -16      74      48
        Boat: All weather
        Helm: Job Volwater
        Crew: Ton van Berkel
   7    Sail #: NED 8      (41DNF)    6       1       1       1       3    (41DNF)  41DNC     2       4      141      59
        Boat: Bries
        Helm: Jan Pieter Braam
        Crew: Patrick Neal
   8    Sail #: NED 49        9    (41DNF)   -21      5       3       9       11      5       18      9      131      69
        Boat: Snark
        Helm: Joost van den Hondel
        Crew: Mark van den Hondel
   9    Sail #: NED 135       10      9      -13      6       10      8      -12      7       12      12      99      74
        Boat: Krek Wak Wou
        Helm: Dennis van Vliet
        Crew: Arnold de Groot
   10   Sail #: NED 181       17      11      12     -18      12      12     -27      1       17      11     138      93
        Boat: Geep
        Helm: Frank Steeneken
        Crew: Cees van Dijk
   11   Sail #: NED 33        5       8       16      17      11      10      10      16     -23     -27     143      93
        Boat: Antiek
        Helm: Frans Verkaik
        Crew: Jitze Hazedonk
   12   Sail #: GBR 127       8       5       10      11      13      13     -21      14     -27      20     142      94
        Boat: Skybird
        Helm: Adam Anthony
        Crew: Charlie Andrews
   13   Sail #: GBR 63        14      16      9       15      15     -17      8       11      14     -19     138     102
        Boat: Chuckles
        Helm: Brian Lambert
        Crew: Ed Farrell
   14   Sail #: NED 55        12   (41DNS)    19      10      19      16      9      -20      11      8      165     104
        Boat: Brandaris
        Helm: Arie van Vliet
        Crew: Pieter Schoonaard
   15   Sail #: NED 226       11      15      6       7       6       11     -35      27     -31      30     179     113
        Boat: Fuut
        Helm: Richard Mulderij
        Crew: Alastair Ogle or Izzy Mulderij
   16   Sail #: NED 118    (41DNF) (41DNC)    14      16      14      14      16      22      7       13     198     116
        Boat: Zwaardvis
        Helm: Peter Jonker
        Crew: Peter Verkerk
   17   Sail #: GBR 3      (41DNF)    14      8       12      16      26      7      -31      20      17     192     120
        Boat: Houri
        Helm: James Nunn
        Crew: Cliff Nye
   18   Sail #: NED 94        23      17     -32      21      17      18      13      13     -30      26     210     148
        Boat: Witwiek
        Helm: Derk Jan Konijnenberg
        Crew: Jorik Konijnenberg
   19   Sail #: GBR 12        19      22      17      22      21     -24      15      21      16     -32     209     153
        Boat: RockaBye
        Helm: Will Gibbs
        Crew: Charlie Orton
   20   Sail #: NED 219       28   (41DNC)    24      28     -37      35      17      18      10      7      245     167
        Boat: Quiquibio
        Helm: Charles Mittelmeijer
        Crew: Bavo
   21   Sail #: GBR 134       16      18      18      25      26      15     -32      25      25     -31     231     168
        Boat: Poesje
        Helm: Will Adams
        Crew: Tim Adams
   22   Sail #: GBR 135       25   (41DNF)    26   (41DNF)    20      25      19      28      13      15     253     171
        Boat: poelsnip
        Helm: Martin Read
        Crew: Imogen Gibbs
   23   Sail #: POR 55        22      24      25      23      23     -30      28      15     -37      14     241     174
        Boat: Praiamar
        Helm: Nelson Machado
        Crew: Pedro Gomez
   24   Sail #: GBR 123       13      7       29      20      31      19      24      32     -36     -35     246     175
        Boat: Luffa
        Helm: Henry Burkitt
        Crew: James Nye
   25   Sail #: GBR 139    (41DNS) (41DNC)    22      19      18      20      22      26      22      28     259     177
        Boat: Woelwater
        Helm: Chris Hardy
        Crew: Simon Neale
   26   Sail #: NED 123       21   (41DNF)   -38      27      35      34      20      19      15      10     260     181
        Boat: Saint
        Helm: Eric Payens
        Crew: Lotte Koome
   27   Sail #: GBR 69        20      20     -30      26     -27      21      25      23      26      21     239     182
        Boat: Adventurer
        Helm: Robert Wynne
        Crew: Sally Wynne
   28   Sail #: GBR 16        24      19      28     -30      24      27     -30      17      19      29     247     187
        Boat: Titania
        Helm: Andrew Cracknell
        Crew: Justine Sykes
   29   Sail #: NED 174    (41DNC) (41DNC)    23      14      25      22    41DNF   41DNS     6       22     276     194
        Boat: Donderstien
        Helm: Bart Versteeg
        Crew: Jan-Willem v d Berkhof
   30   Sail #: GBR 92        15      13      15      24      28      28   (41DNF) (41DNC)  41DNC   41DNC    287     205
        Boat: Garganey
        Helm: Dick Pratt
        Crew: Jeremy Drummond
   31   Sail #: GBR 70        27      21      33      33      29      23      34      10   (41DNC) (41DNC)   292     210
        Boat: Patience
        Helm: William Fillingham
        Crew: Andre Ventura
   32   Sail #: GBR 128       26      23      20      31      34     -36      29   (41DNF)    28      25     293     216
        Boat: Capella
        Helm: Alex Smith
        Crew: Paul Beachell
   33   Sail #: NED 129    (41DNF) (41DNC)    35      29      36      29      26      12      32      24     305     223
        Boat: Brak
        Helm: Doke Schoonhoven
        Crew: Emma Schoonhoven
   34   Sail #: NED 141    (41DNC) (41DNC)    31      35      22      37      14    41DNS     21      23     306     224
        Boat: Albatros
        Helm: Huib Schoonhoven
        Crew: Karen Kuiper
   35   Sail #: GER 122    (41DNS) (41DNC)    27      36      30      39      18      9      33.5     34    308.5   226.5
        Boat: Very Old
        Helm: Uwe Peters
        Crew: Gunter Daubenmerkl
   36   Sail #: GBR 2         18   (41DNF)    37      34     -38      31      31      24      29      36     319     240
        Boat: Tela
        Helm: Ben Cracknell
        Crew: Martin Few
   37   Sail #: GER 215       29   (41DNC)    34      37      32      38      33   (41DNF)   33.5     5     323.5   241.5
        Boat: Nowo
        Helm: Norbert F. Steiner
        Crew: Wolfgang Frank
   38   Sail #: GBR 111    (41DNF) (41DNF)  41DNF   41DNC     33      33      23      30      24      33     340     258
        Boat: Southern Cross
        Helm: Tim Ashby
        Crew: Charlie Borthwick
   39   Sail #: GBR 72     (41DNS) (41DNC)    36      32      39      32      36      29      35      37     358     276
        Boat: Medea
        Helm: Matthew Gray
        Crew: George Storton
   40   Sail #: GBR 124    (41DNC) (41DNC)  41DNC   41DNC   41DNC   41DNC   41DNC   41DNC   41DNC   41DNC    410     328
        Boat: ULA
        Helm: Andrew Graham
        Crew: Helen Graham


Klasse evenement Spiegelplas 7-8 September 2019
Punten houden rekening met 2  aftrekwedstrijden
No Zeil Naam                                      Punten  1    2    3   4   5   6   7   8   9  10
1   14  Daan Versteeg, Erik Molenaar Jan van Galen 17,0   2    2    1   2   2   3  (4 ) 4   1 (dsq)
2  181  Frank Steeneken, Cees van Dijk Geep        24,0   3   (8 )  2   1   6   1  (7 ) 6   3   2
3   55  Arie van Vliet, Dennis van Vliet Brandaris 29,0  (6 )  3    3   3   5   5  (8 ) 2   4   4
4   80  Pieter Lanser, Jitze Hazendonk Mariandel   33,0   1   (7   (7 ) 6   7   2   5   1   6   5
5  118  Peter Jonker, Peter Verkerk Zwaardvis      33,0   5    6    6   5   1   4   3   3 (dnf (dns)
6  174  Bart Versteeg, Jos Voorbij Donderstien     37,0  (8 )  1    4   7   4   7   2   7   5  (dsq)
7  123  Eric Payens, Carel Trilsbeek Saint         44,0   4    5    8   8   3   6  (9  (9 ) 7   3
8  119  Tom Weller, Jeroen van Veen Doordrijver    49,0 (dns (dns) dns dns dns dns  1   5   2   1
9   94  Derk Jan Konijnenberg, Cedric Rouw Witwiek 50,0   7    4    5   4   8   8   6   8 (dns (dns)


NK Harderwijk 19-22 September 2019
 No Zeil Naam Punten                                                        1   2   3   4   5   6   7   8
  1  14  Daan Versteeg, Arnold Mulderij                 Donderstien   13,0  4   1   1   1   1   2   7   3
  2   8  Jan Pieter Braam, Martijn Verwoerd             Bries         25,0  1   2 ocs   4   4   3  10   1
  3  15  Job Volwater, Ton van Berkel                   All Weather   30,0  2   9   2   2   8   1   6  14
  4 174  Bob Heineke, Lieuwe Gietema                    Jan van Galen 32,0  5   3   5   6   6   5   8   2
  5 119  Tom Weller, Jeroen van Veen                    Doordrijver   38,0  3   5   4   5   5  12   4  12
  6 135  Dennis van Vliet, Ben Kloos                    Krek Wak Wou  39,0 15   4   9   8   2   4   1  11
  7 128  Patrick van Raalte, Jeroen Kool                Spotvogel     39,0  6   6   6   3   3   6  14   9
  8 137  Eric Verkaik, Ronald van der Poel              Windspel      46,0  9   8   7   7   9  18   2   4
  9 132  Bart Kraan, Aat Kool                           Ringhorn      56,0 14  10   3   9  14  10   5   5
 10  55  Arie van Vliet, Pieter Schoonaard              Brandaris     64,0  8   7  10  12  10  11  15   6
 11  13  Adri Vosselman, Jan Woertman                   Geheid Goed   75,0 10  15  15  13   7   8  17   7
 12 118  Peter Jonker, Peter Verkerk                    Zwaardvis     75,0 13  14   8  10  11   9  11  13
 13  49  Joost van den Hondel, Veronique van den Hondel Snark         77,0  7  16  12  11  13  13  13   8
 14 181  Frank Steeneken, Jaap van Vliet                Geep          79,0 11  12  11  15  12  14   9  10
 15  94  Derk Jan Konijnenberg, Jos Voorbij             Witwiek       92,0 12  17  13  14  15   7  16  15
 16 123  Eric Payens, Carel Trilsbeek                   Saint        101,0 16  18  17  16  18  15   3  16
 17 138  Peter van Dorst, Jaimie van Dorst              Mustang      109,0 19  11  18  19  16  16  12  17
 18 160  Flip Koome, Lotte Koome                        Bliek        116,0 18  13  14  17  17  19  18  19
 19  54  Piet van Dijk, Klara van Dijk                  Esi Tesi     124,0 17  19  16  18  19  17  19  18
 20 141  Huib Schoonhoven, Karen Kuiper                 Albatros     147,0 dns dns dns dns dns dns dns dns


Snertweekend Vinkeveen 12-13 Oktober 2019