Uitslagen 2019
Klasse evenement Nieuwkoop
Klasse evenement Kinselmeer
NK Sprint Vinkeveen
German Open Steinhude
Klasse evenement Nieuwkoop 13-14 April 2019
No Zeil Naam                                               R1   R2   R3   R4   R5   R6  Punten
1  128 Patrick Van Raalte / Jeroen Kool                     1    1    1    3    1    4     7
2  135 Dennis Van Vliet / ?                                 2    3    2    2    6    2    11
3  119 Tom Weller / Jeroen Van Veen                         4    4    3    1    2    5    14
4   55 Arie Van Vliet / Pieter Schoonaard                   3    2    4    6    5    6    20
5  118 Peter Jonker / Peter Verkerk                         5    5    5    4    3    3    20
6  132 Bart Kraan / Aat Kool                                6    6    6    5    4    1    22

Klasse evenement Kinselmeer 11-12 Mei 2019
Uitslag Sharpie

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 14 Daan Versteeg, Arnold Mulderij
Jan van Galen
12,0 1 1 1 1 (4) 4 1 3
2 119 Tom Weller, Jeroen van Veen
Doordrijver
14,0 2 (5) 2 2 3 1 2 2
3 128 Patrick van Raalte, Jeroen Kool
Spotvogel
17,0 3 2 3 (dns) 2 3 3 1
4 132 Bart Kraan, Aat Kool
Rhinghorn
29,0 4 3 4 3 5 (7) 6 4
5 15 Job Volwater, Ton van Berkel
All weather
35,0 (dnf) 4 6 dns 1 2 4 6
6 55 Arie van Vliet, Pieter Schoonaard
Brandaris
37,0 5 6 5 (dns) 6 5 5 5
7 123 Eric Payens, Boudewijn Payens
Saint
50,0 (9) 8 7 4 9 6 8 8
8 94 Derk Jan Konijnenberg, Chris vd Doel / Cedric Rouw
Witwiek
51,0 7 7 8 5 8 (10) 7 9
9 174 Bart Versteeg, Edo Huber
Donderstien
60,0 8 9 (dns) dns 7 8 9 7
10 9 Kik van Swol Jr, Loes van Swol
Mug
71,0 6 10 (dns) dns 10 9 dns dns
11 118 Peter Jonker, Peter Verkerk
Zwaardvis
84,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2019, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl



NK Sprint 2019 Vinkeveen 25-26 Mei 2019

German Open Steinhude 15-16 Juni 2019
Pl Segel   Steuermann           Club Vorschoter Club          1.WF 2.WF 3.WF 4.WF Punkte RLPkt.
1 GER-377  Klaus Eisenblaetter  SCOe Sven Ove Baumgartner SCOe  (3)   2    1    1   4,00 0,00
2 NED-14   Daan Versteeg        WVA  Floris Licht         WVA    1    3    3   (6)  7,00 0,00
3 NED-128  Patrick van Raalte        Jeroen Kool                 2   (4)   4    2   8,00 0,00
4 NED-181  Frank Steeneken      WVA  Jaap van Vliet       WVA    4    1   (5)   5  10,00 0,00
5 NED-119  Thomas Weller        WVA  Jeroen Van Veen            (5)   5    2    3  10,00 0,00
6 NED-135  Dennis van Vliet     WVA  Arnold De Groot             6    6    7 (DNC) 19,00 0,00
7 NED-123  Eric Payens          WVA  Jaimie van Dorst     WVA    7    7    6   (9) 20,00 0,00
8 NED-160  Flip Koome                Lotte Koome                 8    8   (9)   7  23,00 0,00
9 GER-258  Rüdiger Bussing      BSV  Axel Busch           BSV (DNC)   9    8   11  28,00 0,00
10 NED-55  Arie van Vliet       WVA  Jos Voorby           WVA (DNF) DNC  DNC    4  36,00 0,00
11 GER-369 Sascha Paruschke     SGH  Tobias Ross          SGH    9 (DNC) DNC   13  38,00 0,00
12 GER-122 Uwe Peters           TSVS Florian Bechly           (DNF) DNC  DNC    8  40,00 0,00
13 GER-20 Christian Fischer     SSV  Angela Haescher      SSV (DNF) DNC  DNC   10  42,00 0,00
14 GER-215 Norbert F. Steiner   HSC  Wolfgang Frank       HSC (DNF) DNC  DNC   12  44,00 0,00
15 NED-94 Derk Jan Konijnenberg WVV  Jan van Duuren           (DNC) DNC  DNC   14  46,00 0,00